Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
1.png2.png3.png

Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.monitoring-mediam.pl

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.           Sklep monitoring-mediam.pl należy do firmy Media M Patryk Kowalczuk z siedzibą w

              Józefosławiu ul. Tenisowa 1,  05-509 Piaseczno, woj. mazowieckie , NIP: 5651447271

             REGON: 145824830, TEL: +48 505 440 959

2.            Kupujący składając zamówienie każdorazowo potwierdza zapoznanie się z regulaminem.

 

WARUNKI ZAMAWIANIA I SPRZEDAŻY

1.                  Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony www.monitoring-mediam.pl

2.                  Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę przez cały rok.

3.                  Akceptujemy zamówienia wysyłane na pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

4.                  Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 13 oraz w soboty, niedziele i święta, rozpatrywane będą w najbliższym, następującym po przerwie dniu roboczym.

5.                  Każde zamówienie złożone w sklepie www.monitoring-mediam.pl  przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.

6.                  Termin realizacji zamówień wynosi od 1-4 dni.

7.                  Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane, zamówienie takie może zostać wycofane z realizacji, o czym zamawiający zostanie poinformowany przez sklep monitoring-mediam.pl

8.                  W przypadku braku wybranego towaru, niezwłocznie skontaktujemy się z Kupującym w celu poinformowania go o możliwym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia. Kupujący może zrezygnować z tego produktu, który wydłuża czas realizacji zamówienia, bądź z całości złożonego zamówienia, jeśli zaproponowane warunki nie będą mu odpowiadać.

9.                  Sklep monitoring-mediam.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania dowolnego asortymentu do sprzedaży

10.               Ceny w Sklepie Internetowym monitoring-mediam.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT 23% ( ceny brutto )

11.                Na każdy zakup wystawiamy fakturę VAT. W przypadku faktury VAT dla firm należy podać w formularzu danych klienta: nazwę firmy, jej adres i numer NIP. W przeciwnym przypadku klient otrzyma fakturę detaliczną na osobę fizyczną bez numeru NIP.

 

WYSYŁKA I PŁATNOŚĆ

1.       Zamówiony towar wysyłany jest na koszt zamawiającego.

2.       Kupujący ma możliwość wyboru formy płatności na zamówiony towar:

·         Przelew bankowy

·         Za pobraniem

3.       Jeśli kupujący zamówi towar i wybierze formę płatności „ Przelew bankowy ” zamówienie zostanie wysłane w momencie wpływu pieniędzy na konto bankowe. Biorąc pod uwagę Warunki Zamawiania i Sprzedaży pkt. 6

4.       Koszty wysyłki zależą od formy dostawy wybranej przez klienta, każda przesyłka jest ubezpieczona do kwoty 50 tyś. zł :

·         Przesyłka kurierem za pobraniem  23,37 zł Brutto ( płatność przy odbiorze )

·         Przesyłka kurierem 19,68 zł Brutto ( przelew bankowy )

 

ZWROT TOWARU

1.       W przeciągu 10 dni od momentu odebrania przesyłki, klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny. 

2.       Towar podlega zwrotowi w stanie nienaruszonym.

3.       Klient jest zobowiązany do odesłania przesyłki wraz ze stosownym oświadczeniem i dołączonym dowodem zakupu na adres siedziby firmy.

4.       W czasie do dwóch tygodni po otrzymaniu zwrotu, przelejemy pieniądze na wskazany przez klienta numer konta bankowego, które klient poda w oświadczeniu.

 

WARUNKI REKLAMACJI

1.       Produkty zakupione w naszym sklepie są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję obowiązującą tylko na terenie Polski.

2.       Okres gwarancji dla danej grupy asortymentu :      

·         24 miesiące na rejestratory BCS i kamery szybkoobrotowe BCS

·         12 miesięcy na pozostałe produkty BCS

·         Pozostały asortyment zgodnie z gwarancją producenta

3.       W przypadku wadliwego działania produktu należy wysłać go na adres siedziby firmy  wraz z kartą gwarancyjną, dowodem zakupu i opisem uszkodzenia.

4.       Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru na adres firmy.

5.       Towar powinien być odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi dodatkami, które klient otrzymuje przy dostawie.

6.       Klient zostanie poinformowany o przybliżonym terminie naprawy sprzętu drogą telefoniczną lub drogą elektroniczną.

 

OCHRONA DANYCH

1.       Wszelkie dane osobowe w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „ O ochronie danych osobowych ”. Zgodnie z tą ustawą klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 

KLAUZULE NIEDOZWOLONE

1.       Gdyby jakiekolwiek zapisy w/w regulaminu zostały ujęte w Rejestrze klauzul niedozwolonych nie będą one stosowane w praktyce, bowiem nie wiążą one konsumenta z mocy prawa.

2.       Prawa przysługujące konsumentom.

·         Ustawa z dn. 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej ( Dz.U. z 2002r nr 141 poz. 1176 z póżn.zm. )

·         Ustawa z dn. 23 kwietnia 1964 r. kodeks Cywilny ( Dz.U z 1964r nr. 16 poz. 93 z póż. Zm. )

·         Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.Monitoring-MediaM.pl wykonanie www.PolProf.pl